LED Fonteinlamp 6*2W RGB DMX Roestvrij Staal 316 Behuizing DC12V/24V IP68 Voor Zwembaden
LED-onderwaterspotlicht
178 Meningen
Contact nu
LED Fontein Lamp 6*2W RGB DMX Roestvrij Staal 316 Behuizing DC12V/24V IP68 Voor Zwembaden Artikelnummer Lichtbron Lensbundel Hoek (°) Verbruik (Watt) Spanning (V) IK-waarde 95561 6x1W LED 8°/15°/25°... Bekijk meer
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.
Contact nu
Leer meer
Gerelateerde video's
LED RGB Vijververlichting OEM CE ROHS Certificering Roestvrij Staal 316 IP68 12x2W 00:45
LED RGB Vijververlichting OEM CE ROHS Certificering Roestvrij Staal 316 IP68 12x2W
LED-onderwaterspotlicht
LED Onderwaterverlichting IP68 Roestvrij Staal 316 3x2W Voor Vijver Met Montagevoet 00:45
LED Onderwaterverlichting IP68 Roestvrij Staal 316 3x2W Voor Vijver Met Montagevoet
Commerciële RGB Lineaire LED Onderwater Spotlight 316SS IP68 Met DMX Control 00:45
Commerciële RGB Lineaire LED Onderwater Spotlight 316SS IP68 Met DMX Control
Lijnlicht onder water
LED Onderwaterlamp Hoge Kwaliteit DC24V 304 Roestvrij Staal DMX512 RGBW IP68 12W 00:45
LED Onderwaterlamp Hoge Kwaliteit DC24V 304 Roestvrij Staal DMX512 RGBW IP68 12W
RGBW LED Onderwater Spot Light Roestvrij staal 316 DMX512 Controle 12V 24 Spanning Meerdere kleurverandering 00:45
RGBW LED Onderwater Spot Light Roestvrij staal 316 DMX512 Controle 12V 24 Spanning Meerdere kleurverandering
LED onderwater spotlight roestvrij staal 316 RGB CE RoHS gecertificeerd met statief 00:45
LED onderwater spotlight roestvrij staal 316 RGB CE RoHS gecertificeerd met statief
Waterdichte IP68 Zwembadverlichting RGB DMX SS316 LED 12V DC Met Montagebeugel 00:45
Waterdichte IP68 Zwembadverlichting RGB DMX SS316 LED 12V DC Met Montagebeugel
Buiten waterdicht IP68 DMX Led Big Wattage 20W 40W 60W 80W RGB 3in1 Voor fontein 00:24
Buiten waterdicht IP68 DMX Led Big Wattage 20W 40W 60W 80W RGB 3in1 Voor fontein
Waterdicht onderwaterspotlicht aangepast RGBW IP68 12W 24W 36W 48W Voor onderwatertoepassingen 00:24
Waterdicht onderwaterspotlicht aangepast RGBW IP68 12W 24W 36W 48W Voor onderwatertoepassingen
LED-tuinspotlicht 12W 24W 36W Ingebouwde DMX512 Driver DC24V RGB3in1 Zwart Aluminium Lamp Body Aluminium Housing Voor Boomverlichting 00:41
LED-tuinspotlicht 12W 24W 36W Ingebouwde DMX512 Driver DC24V RGB3in1 Zwart Aluminium Lamp Body Aluminium Housing Voor Boomverlichting
Van de LEIDENE het Licht Tuinvlek
Led fontein licht IP68 waterdicht DC12V 9W 18W aangepast RGBW voor spa vijver 00:24
Led fontein licht IP68 waterdicht DC12V 9W 18W aangepast RGBW voor spa vijver
LED fonteinlicht
Buiten Inbouw LED Wandlamp 3W 3000K Wit Aluminium voor Tuin & Terras 00:21
Buiten Inbouw LED Wandlamp 3W 3000K Wit Aluminium voor Tuin & Terras
LED-wandverlichting
Zijdelingse uitstralende ondergrondse lichten 1W 3W 100*100MM Puur aluminiummateriaal DC24V Voor tuinpark 00:47
Zijdelingse uitstralende ondergrondse lichten 1W 3W 100*100MM Puur aluminiummateriaal DC24V Voor tuinpark
Ultra dunne kanten die licht uitstralen in de grond
Inbouw LED Spot Lichtbundelhoek 8 Graden DC24V 3W 3000K 50*50MM Met IP67 Aluminium Behuizing 00:39
Inbouw LED Spot Lichtbundelhoek 8 Graden DC24V 3W 3000K 50*50MM Met IP67 Aluminium Behuizing